.
.

RSS

Юрій Романюк: "Юлю моруватимуть ще мінімум 3 місяці!"

Щонайменше, з двох побічних факторів випливає і переконливо свідчить позицію яничари, про його бажання утримувати Юлію Тимошенко максимально(!) допустимо(!) довго(!).

03.05.2013

Янукович став рекордсменом серед українських чиновників за рівнем доходів

У трійку лідерів також увійшли глава Адміністрації президента Льовочкін і губернатор Харківської області Добкін.Статки деяких чиновників і досі залишаються загадкою В Україні закінчився термін, коли ч...

02.05.2013

ЄВРОСУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННІСТЬ АРЕШТУ ТИМОШЕНКО, а катування - ні

Європейський суд із прав людини встановив політичну мотивацію арешту екс-прем'єра Юлії Тимошенко по "газовій справі" і порушення її прав у зв'язку з арештом.

01.05.2013

ЛУГАНСЬКІ ДЕПУТАТИ ЗАЖАДАЛИ РОЗПУСКУ ЛЬВІВСЬКОЇ ТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНИХ РАД

Депутати Луганської облради мають намір звернутися до генпрокурора Віктора Пшонки і до Верховної Ради з проханням дати правову оцінку діям Львівської та Івано-Франківської обласних рад.

01.05.2013

Янукович нагородив регіонала, що прославився лайкою на адресу журналістів

Президент Віктор Янукович нагородив орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня «регіоналів» Юхима Звягільського і Олександра Волкова.

29.04.2013

Комісія з питань помилування відмовилася помилувати Тимошенко

Комісія з питань помилування при Президентові України відмовилася помилувати Ю.Тимошенко.

29.04.2013

СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ НЕ В ЗМОЗІ ВИКОНУВАТИ СВОЇ ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ

Минулого тижня мали відбутись змагання між депутатами Івано-Франківської області з гри у шахи, шашки, а також з волейболу, баскетболу та футболу. Представники Коломийської міської ради команду для уча...

25.04.2013

"Покращення": економічна криза в Україні поглиблюється

За даними Держстату, у I кварталі 2013-го виробництво промислової продукції в Україні зменшилося на 5% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

23.04.2013

Радник Януковича звинуватив його у зраді

"Ось і все! Я вже не радник президента України... І нічого мене вже рік не пов'язує з Партією регіонів... Мені нема чого більше радити Віктору Януковичу...", – написав Коновалюк

17.04.2013

"Регіоналів" знову упіймали на "кнопкодавстві"

"Батьківщина" повідомляє, що у вівторок під час голосування щодо виборів у Києві "регіонал" Михайло Мироненко голосував одразу за двох депутатів.

17.04.2013


AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов

Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца