.
.

RSS

Яценюк впевнений, що Тимошенко опиниться на волі. Політологи: це залежить від рейтингів Кличка

Колишній прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко залишається ключовим політичним гравцем, і можливість її лікування у Німеччині є головною умовою підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом.

30.07.2013

Кокс і Кваснєвський прибули в Україну з триденною місією

Керівники Моніторингової місії Європейського парламенту в Україні, колишній президент ПольщіАлександер Кваснєвський і колишній глава Європарламенту Пет Кокс прибули в Україну з триденною місією.

29.07.2013

20 найбагатших нардепів України

Згідно з рейтингом, який склав часопис Forbes Україна, 20 найзаможніших народних депутатів є членами фракції Партії регіонів або позафракційними.

29.07.2013

Романюк: Чи будуть галичани понад 50 років сплачувати сланцеву контрибуцію єнакіївським жлобам на офшорах?

Дискусія навколо погодження/непогодження Проекту угоди "Про розподіл продукції" між державою Україною, корпорацією "Шеврон" та ТОВ "Надра Олеська" що проходить в стінах І...

26.07.2013

Колесніченко має сидіти в тюрмі, а не в парламенті - Чорновіл

Колишній народний депутат Тарас Чорновіл переконаний, що "Свобода" на дурість та провокацію "не ведеться", це вона показала під час приїзду до України президента Польщі Броніслава ...

25.07.2013

Наші люди у Верховній Раді

На все можна було сподіватися півроку тому, обираючи законодавців, тільки не на те, що суперпатріотична “Свобода” візьметься в парламенті передусім за охорону навколишнього середовища.

24.07.2013

У вересні депутати-свободівці прозвітують за свою роботу у міській раді за останні роки

Про це повідомив народний депутат Руслан Марцінків. За словами свободівця, тільки на сьогодні він нарахував 700 конкретних справ своєї фракції у міськраді.

22.07.2013

Арсеній Яценюк у Зарваниці

У неділю, 14 липня, голова Політичної ради ВО «Батьківщина» та фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк традиційно долучився до всеукраїнської Прощі до Зарваниці на Тернопільщині.

19.07.2013

Президент Польщі відмовився коментувати інцидент з кинутим у нього яйцем

Президент Польщі Броніслав Коморовський відмовився коментувати інцидент під час свого візиту до Луцька, в результаті якого молодий чоловік забруднив його піджак яйцем.

14.07.2013

У "Свободі" впевнені - Партія регіонів купила ізраїльських депутатів з допомогою піарника Януковича

У ВО "Свобода" розцінюють лист ізраїльських депутатів на ім'я президента Європарламенту Мартіна Шульца з закликом бойкотувати українську націоналістичну силу, як замовлення Партії регіон...

11.07.2013


AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов


Коломия доставка піцца