.
.

RSS

Кабмін хоче обкласти ноутбуки та планшети спецподатком

Кабмін має намір внести зміни до постанови № 992, які передбачають введення спецзбору з імпортерів та виробників техніки.

05.06.2013

«Основне завдання влади – це остаточне захоплення ЦВК», - Яценюк

Опозиція вимагає внести зміни до закону про Центральну виборчу комісію, за якими кожна фракція матиме по одному представнику в ЦВК, ще одного представника делегуватимуть позафракційні депутати.

05.06.2013

У ПР хочуть "карати" за образливі слова на їхню адресу

У фракції Партії регіонів не мають намір залишати поза увагою образливі вислови на адресу своєї політичної сили у Верховній Раді, а карати за них.

04.06.2013

Олег Тягнибок: Так звана "реформа" транспортної інфраструктури – чергове "пакращєння" не для людей

Нині маємо критичну ситуацію не лише з автомобільними дорогами, але й із так званими "реформами" на залізниці, особливо враховуючи новий розклад руху поїздів із 26 травня.

04.06.2013

Олег Тягнибок: Так звана "більшість" влаштовує "антифашистський цирк"

"Під час формування порядку денного на поточний пленарний тиждень знову відбуваються відверті маніпуляції. Дивним чином "зникли" законопроєкти, зареєстровані депутатами від Всеукраїнськ...

03.06.2013

Яценюк вимагає ухвалити закон, який заборонить членство України в Митному союзі

Опозиція вимагає, щоб Верховна Рада ухвалила закон, яким забороняється членство України в Митному союзі, а також у будь-яких інших міжнародних та наднаціональних об'єднаннях, членство в яких супер...

03.06.2013

Янукович пообіцяв віце-президенту Європарламенту відпустити Тимошенко

Підписання Меморандуму про надання Україні статусу спостерігача в Митному союзі не відіб'ється на поглибленні економічних і політичних відносин Києва з Брюсселем. Про це в коментарі РАР заявив віц...

01.06.2013

Політика Партії регіонів на Донбасі – це і є фашизм, - Тягнибок

«Партія регіонів, маючи усю повноту влади на Донбасі, спричинила до того, що за рівнем зубожіння Донецький край перебуває на першому місці між областями країни.

01.06.2013

Влада України грає в небезпечну гру, претендуючи на статус спостерігача у Митному союзі - Северінсен

Український уряд грає в небезпечну гру, претендуючи на статус спостерігача у Митному союзі. Про це заявила екс-голова моніторингового комітету ПАРЄ Ганне Северінсен.
Вона вкотре наголосила: одночасно ...

30.05.2013

"Регіоналам" дали інструкцію, як розповідати про побиття журналістів

Штаб Партії регіонів розіслав своїм депутатам темники з інтерпретацією подій під час мітингу в Києві 18 травня, коли побили журналістів.

30.05.2013


AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов


Коломия доставка піцца