Український Майдан вбивала російська «Альфа»?

Український Майдан вбивала російська «Альфа»?
1 Грудня 2013
Аналіз незалежних джерел інформації свідчить, що Український Майдан, ймовірно, вбивали штурмовики російського спецназу «Альфа», переодягнені у форму кримського «Беркуту».

Принаймні, за інформацією «Комсомольської правди», після жорстокого і антизаконного побиття студентів та мітингуючих на Майдані Незалежності (!) в Києві, криваву ялинку Азарова-Попова оточили «беркутівці» зовсім в іншій формі.

Як заявив агентству УНІАН Євген Черненко з Інституту медіа-моделювання та політико-економічного аналізу (http://www.unian.ua/news/608461-eksperti-rozgin-evromaydana-provokatsiya-proti-evrointegratsiji-ukrajini.html):
«Показові звірства кримського полку в Києві - це провокація, націлена на те, щоб зірвати євроінтеграцію України і підставити Президента перед виборами… Міліція з задоволенням під прицілом телекамер по-звірячому била беззахисних людей. Це ніщо інше, як провокація - комусь дуже хочеться зірвати євроінтеграцію України…»

Як свідчить Юрій Авдєєв з «Первой крымской информационно-аналитической газеты» (http://1k.com.ua/2/details/5/1), лише київський і кримський загони «Беркуту» мають у своєму складі роти спецназу, до яких входять штурмові взводи.
«Результаты, - підкреслює кримський аналітик, - как говорится, налицо. Об уровне подготовки нашего «Беркута» говорит хотя бы тот факт, что ребята являются неизменными участниками совместных учений с легендарной «Альфой»…»
Отже, РоССія почала реалізацію «Плану Б» по ескалації конфліктів в Україні, виведенні з гри Віктора Януковича і розвалу України як держави?


    25 Вересня

    24 Вересня