.
.

Наступний шанс підписати Асоціацію буде аж весною

Наступний шанс підписати Асоціацію буде аж весною
23 Листопада 2013
Угода про асоціацію може бути підписана на майбутньому саміті Україна - ЄС, який може відбутися в кінці зими - початку весни - про це заявив єврокомісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле у Брюсселі в інтерв'ю журналістам.

"Ви не повинні бути вченими, щоб побачити, що наступна можливість для підписання - це саміт Україна - ЄС, дата якого ще не визначена, ми думаємо про кінець зими - початок весни", - сказав він.

Єврокомісар зазначив, що "українці попросили про паузу, і ми поважаємо це рішення".

"Ми думаємо, що це буде мати наслідки, так як відкладе модернізацію, передбачену Угодою про асоціацію. Ми не хочемо, щоб ця пауза була невизначеною і тривала назавжди. Ми хочемо надати час, який необхідно Україні, щоб вирішити ці проблеми, всі ці питання - в руках держав -членів ", - пояснив він тимчасові такі рамки.

"Важливо, що двері залишаються відкритим, ми не відмовляємося від українського народу, ми не відмовляємося від європейських устремлінь українців", - заявив Фюле.

21 листопада Україна заявила, що припиняє підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, яке мало відбутися на саміті Східного партнерства наступного тижня у Вільнюсі.

Український уряд мотивувало це бажанням розширити торговельні зв'язки з Росією. У повідомленні Кабміну йдеться, що таке рішення прийнято "на користь національної безпеки".

Єврокомісар Штефан Фюле, у свою чергу, заявив, що Євросоюз буде готовий відновити підготовку до підписання Угоди про асоціацію, як тільки Україна засвідчить свою готовність відновити рух до політичної асоціації та економічної інтеграції з ЄС заради блага своїх громадян.

Також Фюле додав, що Віктор Янукович на зустрічі з ним запевнив, що пауза в процес підготовки підписання Угоди про асоціацію не змінить стратегічний курс України на євроінтеграцію.

Франко times
Коломия доставка піцца