Астролог розповів, хто переможе на президентських виборах 2019

Астролог розповів, хто переможе на президентських виборах 2019
25 Березня 2019

Астролог розповів, хто переможе на президентських виборах 2019, пише видання Znaj.ua. Проте масштабні фальсифікації можуть кардинально змінити результати виборів в Україні.

У другий тур президентських виборів, згідно з прогнозами астрологів, вийдуть Володимир Зеленський і Юлія Тимошенко.

Цю інформацію повідомив у коментарі Главреду астролог Влад Росс.

Астролог нагадав, що кандидат в президенти України Юлія Тимошенко народилася під знаком Стрільця.

"У другий тур точно проходить Стрілець. У знаку Стрільця зараз Юпітер – символ влади і успіху, що може говорити про те, що вибори виграє саме Стрілець, в другий тур вийде точно". (Влад Росс)

За словами Росса, великі шанси поборотися за президентське крісло у другому турі є також у Володимира Зеленського.

"У Зеленського просто зоряна комбінація. Його чекає неймовірна удача в березні і квітні 2019 року. Саме він повинен перемогти на президентських виборах в Україні". (Влад Росс)

Єдине, що може перешкодити Зеленському пройти у другий тур, на думку Росса, це - масштабні фальсифікації. У цьому випадку в другий тур пройдуть Юлія Тимошенко і Петро Порошенко.

"Доля Порошенка буде залежати від того, як йому вдасться сфальсифікувати вибори. З таким розташуванням планет в гороскопі у Порошенка вишикуються Меркурій і Нептун на момент виборів, йому легко може вдасться сфальсифікувати все: спочатку протягнути себе в другий тур разом з Тимошенко, а потім її обіграти". (Влад Росс)

"Зірки можуть допомогти одним людям, а інші за допомогою "бабла" міняють все – проти "бабла" не попреш", додав астролог.