"Батьківщина": влада використовує клонів для зриву реєстрації кандидата від опозиції у Василькові

"Батьківщина": влада використовує клонів для зриву реєстрації кандидата від опозиції у Василькові
9 Травня 2013

Влада використовує незаконні клони місцевих організацій партії "Батьківщина" для зриву реєстрації єдиного кандидата від опозиції на посаду мера Василькова Київської області Сергія Сабова.

Про це йдеться в заяві партії "Батьківщина".

"Влада знову повторює цинічний досвід місцевих виборів 2010 року: незаконні, шахрайські клони "Батьківщини", зареєстровані тоді, допущені до виборів мера Василькова і зараз. Ці фальшиві опозиціонери делегували своїх членів у виборчі комісії, щоб блокувати реєстрацію єдиного кандидата Сергія Сабова, висунутого партією "УДАР" від імені трьох опозиційних сил ", - повідомили в "Батьківщині".

"Так, сьогодні ввечері планується засідання територіальної виборчої комісії, яка в тому числі руками псевдо-Батьківщинців зірве реєстрацію Сабова. Зрозуміло, що ця провокація робиться для того, щоб потім через підконтрольні ЗМІ розповідати про чвари всередині опозиції, про те, що "Батьківщина" бореться проти "УДАРу", - йдеться в документі.

"Партія ще раз підкреслює, що Сергій Сабов висунутий у мери Василькова партіями "УДАР", "Батьківщина" і "Свобода" як єдиний узгоджений кандидат, тому будь-які заяви про блокування його реєстрації справжніми представниками "Батьківщини" є провокацією", - підкреслили в " Батьківщині ".

"Якщо подібні злочинні дії не будуть припинені, Об'єднана опозиція не визнаватиме вибори мера Василькова такими, що відбулися", - йдеться в заяві партії.

Як повідомлялося, під час місцевої кампанії 2010 року "Батьківщина" не змогла взяти участь у виборах у Київській та Львівській областях через те, що влада в обхід закону зареєструвала не справжні організації партії, а їх клони.

NEWSru.ua    19 Вересня

    18 Вересня