«Голос» висуватиме Володимира Білоуса на посаду голови Коломийської ОТГ

«Голос» висуватиме Володимира Білоуса на посаду голови Коломийської ОТГ
8 Вересня 2020

Політична партія «Голос» підтримала кандидата на посаду міського голови Коломої ОТГ Володимира Білоуса.

Володимир Білоус – успішний менеджер, генеральний директор компанії «Best-run Consulting», яка займається автоматизацією бізнес-процесів. Клієнтами «Best-run Consulting» є великі українські та міжнародні бренди. Компанія входить в 100 найбільш з найбільш динамічним розвитком.

«Ми не займаємося показовою благодійністю, бо благодійність робиться тихо. Ми не крадемо чужих ідей, бо вміємо створювати свої, що неодноразово доводили. Ви не побачите агітації в наших громадських проєктах, бо ми їх створювали не для політики», – розповідає Володимир Білоус.

Він зазначає, що головною метою його діяльності на посаді міського голови Коломиї стане залучення інвестицій в місто.

«Я хочу, щоб потенційний інвестор не оцінював корупційні ризики, а оцінював потенціал нашої молоді», – каже Володимир Білоус.

Кандидат наголошує – він хоче, аби в Коломиї щороку ремонтували та будували 20% доріг, а не лише перед виборами.

Практично, вся кар’єра Володимира Білоуса пов’язана з ІТ-сферою. До «Best-run Consulting», він протягом 10 років працював на керівних посадах у компаніях «WinnerImportsUkraine», «WinnerAutomotive» та «FozzyGroup», а також займався підприємницькою діяльністю.

Окрім цього, Володимир активно займався громадськими проєктами. Зокрема, створив соціальну платформу www.skrynya.net, громадську платформу для комунікацій «SpaceUp» та став співзасновником Коломийської Асоціації Підприємців.

Володимир Білоус – менеджер з величезним досвідом, який здатен разом з командою «Голосу» розпочати системні зміни у Коломийській ОТГ.