Головні рішення останнього у цьому році засідання виконавчого комітету Коломийської міської ради

Головні рішення останнього у цьому році засідання виконавчого комітету Коломийської міської ради
19 Грудня 2018

Серед головних рішень виконкому передбачувано гарячу дискусію викликало питання про тарифи на перевезення пасажирів.

І хоча перед розглядом проект рішення пройшов усю процедуру від схвалення антимонопольного комітету до обговорення на громадських слуханнях, члени виконкому висловили багато зауважень до підвищення тарифу на проїзд, які в тому числі стосувалися і якості надання послуг перевізниками. Міський голова Ігор Слюзар наголосив, що в цьому питанні дуже важлива активність і небайдужість коломиян. Адже за кожну скаргу, яка надійде до міської ради, у майбутньому при участі у конкурсі перевізнику знімають бали. 0 800 503 303 – цілодобова диспетчерська служба міської ради, куди можна звертатися із скаргами на недобросовісних водіїв. Перевізників зобов’язали також розмістити цей номер телефону в кожному маршрутному автобусі, а також до обов’язкової інформації належить прізвище водія та власника маршруту. Загалом виконком дав протокольні доручення відділу економіки та управлінню комунального господарства для врегулювання проблемних питань пасажирських перевезень в Коломиї.


Також виконком заслухав інформацію служби у справах дітей міської ради про проведену роботу з профілактики правопорушень серед неповнолітніх. Так, у цій сфері служба співпрацює із сектору ювенальної превенції Коломийського відділу поліції, управлінням освіти, Єдиним центром надання реабілітаційних та соціальних послуг, відділом культури та іншими службами. Організовують лекції, тренінги, індивідуальні бесіди з підлітками, схильними до вчинення правопорушень, опитування та заходи щодо соціальної адаптації неповнолітніх, які засуджені до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі, надавали гуманітарну допомогу сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах. 

На обліку у Коломийському відділі поліції перебуває 10 неповнолітніх з міста Коломиї. Не зважаючи на проведену роботу, рівень злочинності серед неповнолітніх у місті залишається на середньому рівні. Це в основному за рахунок дітей з інших населених пунктів, які навчаються у закладах професійно-технічної освіти.

Коломийський відділ поліції повідомляє, що дітьми вчинено адміністративних правопорушень – 15; з них: куріння в заборонених місцях (2), дрібні крадіжки (1), дрібне хуліганство (6), розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв в громадських місцях (5), доведення до стану сп’яніння (1). Складено адміністративних протоколів за неналежне виконання батьками або особами, що їх заміняють, обов’язків щодо виховання дітей – 18. Виявлено дітей, які вживали наркотичні речовини – 2. Складено протоколів за продаж тютюнових та алкогольних напоїв дітям – 4. Знайдено дітей, які заблукали чи перебували в розшуку – 5. Кількість злочинів, вчинених неповнолітніми – 8, з них два повторно, 1 групою осіб. У 2018 році не було випадків порушення майнових та житлових прав дітей, не зафіксовано насильства над дітьми. Не було зафіксовано вчинення тяжких злочинів по відношенню до дітей чи злочинів у стані алкогольного сп’яніння.

Працівники служби у справах дітей міської ради представляли інтереси дітей у 15 засіданнях суду по кримінальних справах.