Головою Коршівської ОТГ обрали Ярослава Савчука

Головою Коршівської ОТГ обрали Ярослава Савчука
26 Грудня 2018

Стали відомі перші підсумки виборів в ОТГ Івано-Франківської області.

23 грудня в чотирьох об’єднаних громадах Івано-Франківської області відбулись перші вибори. Більше половини мешканців новоутворених прикарпатських ОТГ обирали місцеву владу.

"Явка виборців в середньому на Прикарпатті склала 53,73%. На виборчих дільницях у Вигодській, Новицькій, Коршівській та Букачівській об’єднаних територіальних громадах проголосували 13554 виборці. Найактивнішими були мешканці Букачівської громади, в якій проголосував 61,1% виборців", – розповів директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

За попередніми даними серед кандидатів на посаду голів ОТГ у Вигодській громаді переміг чинний голова смт. Вигода Ярослав Наум з результатом 68.4% голосів. У Новицькій ОТГ – перемогу здобув Михайло Срібняк з 37.5% голосів. У Коршівській ОТГ – Ярослав Савчук з 51.9% голосів. У Букачівській ОТГ – Тарас Воробець з 34% голосів.

За Ярослава Ткачука віддали свої голоси 1.244 виборці з 4.356 зареєстрованих; за Василя Гуменюка проголосували 1070 виборців, за Петра Петріва – 27.

Між обраним Ярославом Савчуком і директором школи с. Ліски, депутатом районної ради Василем Гуменюком, який набрав у підсумку менше голосів, йшла важка конкуренція.