.
.

Кокс і Кваснєвський прибули в Україну з триденною місією

Кокс і Кваснєвський прибули в Україну з триденною місією
29 Липня 2013

Керівники Моніторингової місії Європейського парламенту в Україні, колишній президент ПольщіАлександер Кваснєвський і колишній глава Європарламенту Пет Кокс прибули в Україну з триденною місією.

Про це у понеділок 29 липня повідомляє Польське радіо.

Розмови політиків в Україні стосуватимуться ситуації ув'язненої екс-прем'єрки Юлії Тимошенко.

Раніше 25 липня міністр закордонних справ Леонід Кожара зазначив: "Місія Кокс-Кваснєвський - це позапартійна місія, яка забезпечує прямий контакт, у них є доступ як до матеріалів кримінальних справ Юлії Тимошенко, так і безпосередньо до самої Тимошенко. І скоро місія знову буде в Україні, наприкінці цього місяця ми очікуємо її приїзду".

Кокс і Кваснєвський стали спостерігачами від Європейського парламенту із судових процесів над екс-прем'єром України Тимошенко і розпочали роботу 11 червня 2012 року. Відповідних домовленостей було досягнуто між прем'єр-міністром України Миколою Азаровим і президентом Європарламенту Мартіном Шульцем.

Пізніше їхній мандат було розширено: окрім справ Тимошенко, вони також спостерігали за справами екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і колишнього тимчасово виконувача обов'язків міністра оборони Валерія Іващенка.

18 квітня доповідь місії обговорювали в Страсбурзі в рамках засідання Конференції президентів Європарламенту, за підсумками дискусії було ухвалено рішення про продовження місії до вересня цього року.

Newsru.ua
Коломия доставка піцца