.
.

Коломийський нардеп Юрій Тимошенко повідомив, що невідомі люди залякують його друзів, які позичили йому гроші на вибори

Коломийський нардеп Юрій Тимошенко повідомив, що невідомі люди залякують його друзів, які позичили йому гроші на вибори
15 Лютого 2019

В село, де мешкають підприємці, які позичили нардепу від Прикарпаття Юрію Тимошенко гроші на виборчу заставу, приїжджають невідомі люди з Києва, що, прикриваючись посвідченнями СБУ, допитують їх, залякують і вимагають дати свідчення проти нардепа. Про це у Фейсбуці повідомив сам Тимошенко.

«Друзі, попереджали мене знаючі люди, що ці вибори точно будуть найбруднішими за всю історію нашої незалежності. Але я навіть уявити собі не міг, що вони виявляться брудними настільки, та й то вже з самого початку. Щойно мені стало відомо, що в село до моїх друзів-фермерів, які наважились позичити мені гроші на заставу, вже другий день поспіль приїжджають якісь невідомі люди з Києва, що, прикриваючись посвідченнями СБУ, допитують цих людей, всіляко залякуючи і вимагаючи на камеру дати свідчення проти мене. Довівши одну з жінок-позичальниць до слізної істерики і, мабуть, задовольнившись результатом, нарешті поїхали з села.

Та що найцікавіше, друзі, коли я як народний депутат звернувся у відповідні інстанції за роз’ясненнями, мені повідомили, що ніхто і нікого нікуди не посилав. Більше того, за їхніми словами, тих самозванців вже шукають.

Дивні речі відбуваються в нашій державі: коли злодії, обікравши свій народ на мільярди, вносять з цих грошей заставу, нікого не хвилює джерело походження цих коштів. Коли ж людина, яка не вкрала в житті ані копійки, всього лише позичає на свій власний ризик ці мінімальні кошти на заставу, щоб, ризикуючи своїм життям, вибороти перемогу ідеалів і цінностей Майдану, всі чорні круки на службі олігархату злітаються на голову того єдиного з народу, що пішов за всіх простих людей, за їхні права та свободи супроти тих можновладних злочинців, що всіма найбруднішими засобами рвуться до влади, щоб отримати нагоду ще більше розкрадати і розпродувати нашу Україну.

Вірю в Ваш розум, друзі. Вірю, що самі у всьому розберетесь і що Ваші серця допоможуть Вам зрозуміти, де правда, а де ні. Вірю, що кожен із Вас сам здатен побачити, де щирість, а де підступна і облеслива брехня.

Правда переможе, друзі, а я, не дивлячись ні на що, йтиму до переможного кінця, розраховуючи тільки на Ваш розум, Ваші серця і Вашу підтримку.», - заявив Тимошенко.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца