.
.

Руслан Марцінків: Змусимо уряд Азарова припинити сваволю проти громади Франківська

Руслан Марцінків: Змусимо уряд Азарова припинити сваволю проти громади Франківська
26 Червня 2013

26 червня 2013 року в Івано-Франківську народний депутат України від ВО "Свобода" Руслан Марцінків оголосив про початок серії заходів метою яких є змусити державну скарбницю повернути кошти міської громади. Основною кількаденної акції стане проведення інформаційної кампанії та скерування офіційних звернень до Генпрокуратури, Служби безпеки України та інших органів контролю.

Напередодні народний обранець вже зареєстрував депутатське звернення до міністра фінансів Ю. Колобова, в якому вимагає чіткого дотримання ст. 43 Бюджетного кодексу України. У разі невиконання вимог зазначеної статті впродовж двох тижнів буде зініційовано позачергову сесію міської ради з цього питання та триватиме підготовка більш масштабних протестних акцій.

За словами Руслана Марцінківа, на рахунках міста бюджетні установи станом на 21 червня 2013 року зареєстрували в установленому порядку платежів на загальну суму близько 7 млн. грн. Серед них основна частина – це кошти на ремонт міських доріг та відновлення ІІ черги садочку "Ромашка" на вул. Вовчинецькій, 210. Проте жодної оплати за цей час скарбниця в Івано-Франківську не зробила.

Руслан Марцінків охарактеризував таку ситуацію не інакше, як "фінансову сваволю уряду Азарова, яка грубо порушує українське законодавство". Стаття 43 Бюджетного кодексу передбачає вчасне забезпечення розрахунково-касового обслуговування органів місцевого самоврядування.

Таким чином. Руслан Марцінків наголосив: "Азаров сьогодні здійснює цілеспрямований фінансовий вплив на гроші місцевої громади. Фактично він дурить усіх мешканців Івано-Франківська, оскільки кошти на рахунках бюджету є, а отримати їх місто не може. У звязку з цим стає неможливим ремонтувати житловий фонд, прибирати місто, ремонтувати дороги, готувати школи до нового навчального року тощо. Сьогодні відбуваються спроби відібрати у громади її власні кошти! Ми повинні змусити уряд Азарова припинити фінансову сваволю проти громади Івано-Франківська та дати можливість спрямувати наш спільний грошовий ресурс на ремонт доріг, відкриття нових дошкільних навчальних закладів чи підготовку до навчального року в школах".

СТИККоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца