Мер Коломиї звинуватив депутатів у безкоштовній передачі землі забудовнику

Мер Коломиї звинуватив депутатів у безкоштовній передачі землі забудовнику
7 Жовтня 2021

На позачерговій сесії коломийської міської ради депутати подолали вето мера і проголосували за безплатну передачу земельної ділянки будівельній фірмі. Йдеться про 0,12 га на вулиці Богдана Хмельницького поблизу центральної частини міста. Із 37 присутніх депутатів за рішення передати землю проголосувало 29. Міський голова Коломиї Богдан Станіславський закликав не купувати квартири у забудовника та повідомив, що подає до суду.

У четвер, 7 жовтня, депутати коломийської міської ради зібралися на позачергове засідання. У першому питанні, яке вони розглянули, йшлося дозвіл на розробку про зміну однієї попередньо виділеної земельної ділянки ТзОВ «Роял парк груп» на сусідню, відповідно до рішення міськради від 29 вересня 2021 року. Це рішення міський голова Богдан Станіславський ветував, пояснивши, що воно суперечить вимогам Земельного кодексу України, відповідно до яких земельні ділянки державної чи комунальної власності продаються або передаються в користування окремими лотами на конкурентних засадах (на земельних торгах).

Проте на засіданні 7 жовтня вирішили подолати вето мера і таким чином передали забудовнику 0,12 га. Міський голова Коломиї назвав дії депутатів хитрою грою та пригрозив судовим позовом.
«Сьогодні на позачерговій сесії міської ради депутати, подолавши вето міського голови, віддали забудовнику 12 сотих землі в районі співочого поля. Гра хитра. Власник, тобто забудовник, вже має у власності земельну ділянку поруч. Її він отримав ще минулої каденції. Тепер забудовник, великодушно відмовляється від маленької тонкої смужки землі, але натомість забирає 12 сотих, які мали бути виставлені на продаж. Цікава математика, правда? В результаті забудовник отримає більше можливостей для будівництва, а місто не отримає нічого», — йдеться у дописі міського голови.

Він також уточнив, що буде оскаржувати таке рішення у суді. «Ми подаємо в суд. До речі, не рекомендую купувати квартири в цьому житловому комплексі, адже з таким підходом забудовника до справ, маю сумніви чи й інші документи там в порядку. Це суттєво може затягнути терміни здачі будинку в експлуатацію», – додав Богдан Станіславський.

Додамо, згідно з даними YouConrol, ТЗОВ «Роял парк груп» належить мешканцю Коломиї Василю Мензатюку та мешканцю Рогатина Любомиру Петращуку.    18 Жовтня

    17 Жовтня