.
.

На Прикарпатті явка виборців становила 61,8%

На Прикарпатті явка виборців становила 61,8%
1 Квітня 2019
На Прикарпатті вибори пройшли без значних порушень.

В Івано-Франківській області явка виборців на закінчення голосування на виборах Президента України становила 61,8 відсотка від загального числа несених до списків (1055280). Найактивніші були мешканці 83-го виборчого округу із центром в Івано-Франківську, та № 84 і № 85 – Тисменицького та Калуського відповідно.

Після опрацювання понад половини протоколів лідером голосування на виборах Президента України є Петро Порошенко – 22 відсотки від загального числа. У Володимира Зеленського – до 15 відсотків. Повністю завершено підрахунок голосів на територіальній виборчій дільниці № 83. За неофіційною інформацією, виборці Івано-Франківська найбільше голосів віддали чинному Президентові – майже 27 відсотків. Друге-третє місця поділили Володимир Зеленський та Анатолій Гриценко – майже 17 відсотків. За ними з незначним відривом – Юлія Тимошенко. Замикає п'ятірку лідерів Руслан Кошулинський із майже 10 відсотками голосів виборців.

Найактивніше голосували після закінчення недільних відправ у церквах. Люди молодого та середнього віку не затримувалися перед списками та програмами кандидатів у Президенти. Натомість пенсіонери уважно придивлялися до довгих бюлетенів.

На знімку: важко визначитися серед такого великого списку претендентів.

У день голосування 31 березня всі виборчі дільниці Івано-Франківської області відкрилися та закрилися вчасно і без порушень. До забезпечення їх законності та охорони публічного порядку на семи окружних та 1034 дільничних виборчих комісіях залучено 3500 правоохоронців. Їм на допомогу було направлено також військовослужбовців Національної Гвардії України. Працює Ситуаційний центр оперативного управління нарядами поліції та моніторингу ситуації, додаткові слідчо-оперативні групи, наряди вибухотехніків та кінологів.

Начальник поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош повідомив, що впродовж часу голосування до правоохоронців надійшло 21 звернення щодо можливих порушень виборчого законодавства. За всіма фактами проводяться розслідування.
Коломия доставка піцца