Янукович в останню хвилину вирішив зустрітися з європейськими міністрами

Янукович в останню хвилину вирішив зустрітися з європейськими міністрами
22 Жовтня 2013

Президент Віктор Янукович сьогодні о 15.00 проведе зустріч з міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським та міністром закордонних справ Швеції Карлом Більдтом. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

У свою чергу посольство Швеції повідомляє, що через «незаплановану зустріч, що було організовано у останню хвилину»,  лекцію з міністрами закордонних справ Більдтом і Сікорським, яка мала відбутися сьогодні о 15.00 у Національному університеті ім. Тараса Шевченка, буде скасовано.

«У зв’язку із проведенням незапланованої зустрічі, що було організовано у останню хвилину, лекцію з Міністрами закордонних справ Більдтом і Сікорським, яка мала відбутися сьогодні у Національному університеті ім. Тараса Шевченка, буде скасовано», - йдеться у повідомленні.

Посольство вибачається за попередження у останню мить, і сподівається організувати зустріч зі студентами та журналістами під час наступного візиту міністра закордонних справ до Києва.

Нагадаємо, міністри закордонних справ Європейського Союзу закликали Україну вирішити ситуацію з екс-прем'єром Юлією Тимошенко якомога швидше, оскільки затягування ставить під ризик підписання Угоди про асоціацію. Це випливає із заяв, зроблених 21 жовтня міністрами на початку засідання ради ЄС з питань закордонних справ у Люксембурзі.

Тиждень.ua    22 Вересня

    21 Вересня