Від "тушки" Купчака вимагають віддати мільйони доларів, які отримав за зраду, сім"ям загиблих

Від "тушки" Купчака вимагають віддати мільйони доларів, які отримав за зраду, сім"ям загиблих
4 Червня 2014
Як уже повідомляли "Коломийські ВІСТИ", 3 червня  у Верховній Раді  відбулося два важливих голосування, які стосувалися антиукраїнської діяльності Олега Царьова.
 
Мова йде про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України О.Царьова і надання згоди на затримання та обрання стосовно народного депутата України О. Царьова запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
Прикарпатський депутат-тушка Купчак не підтримав згадані рішення і зайшов до сесійної зали після того, як відбулися два голосування. За словами народного депутата України Володимира Шкварилюка, така поведінка зрадника Купчака є ганебною і продовжує його антиукраїнський прорегіоналівький курс, пише Фіртка.
 
«Купчак немає морального права ініціювати законопроект пов’язаний із призупиненням на час АТО розважальних заходів , оскільки, саме через таких депутатів-тушок ми отримали трагічні події в Україні. На совісті цих зрадників смерті на Майдані та на Сході України. Громада Івано-Франківщини йому такої зради ніколи не забуде», - наголосив В.Шкварилюк.
 
«Народні депутати України фракції «Батьківщина» від Івано-Франківської області звертаються до тушки Купчака з вимогою скласти мандат народного депутата України і покаятися перед українським народом, а в першу чергу перед тими людьми, які за нього голосували. Крім цього, ті мільйони доларів, які Купчак отримав за свою зраду, він повинен роздати сім’ям загиблих героїв, які були вбиті на Майдані та під час проведення АТО», переконані прикарпатські нардепи.