Верховна Рада України прийняла 9 аграрних законопроектів

Верховна Рада України прийняла 9 аграрних законопроектів
9 Грудня 2015

У Верховній Раді України було прийнято п'ять законів, які стосуються аграріїв.

Були прийняті наступні законопроекти:

№2027а «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо єдиної правової долі земельної ділянки та розташованого на ній об'єкта нерухомості)» — 296 голосів «за».

№2150 «Проект Закону про внесення змін до Закону України« Про побічні продукти тваринного походження, не призначених для споживання людиною» — 310 голосів «за».

№2028 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань правового статусу земель фермерського господарства» — 280 голосів «за».

№2920 «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення мінімального терміну оренди земельних ділянок сільгоспризначення, на яких проводиться гідротехнічна меліорація» — 304 голосів «за».

№3006 «Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо правової долі земельних ділянок, власники яких померли» — 274 голосів «за».

№1280 «Про внесення змін до статті 50 Закону України Про землеустрій» «щодо спрощення процедури виготовлення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок» — 319 «за».

№1270 «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо удосконалення механізму передачі земельних ділянок, відчужених для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності».

№1460-1 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення законодавства у сфері насінництва у відповідність з європейськими та міжнародними вимогами)» — 234 «за».

№2558а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі» — 237 «за».    22 Вересня

    21 Вересня