У Яремчі обурена громада зірвала комуністичний шабаш. У Симоненка влучили яєчним "залпом"

У Яремчі обурена громада зірвала комуністичний шабаш. У Симоненка влучили яєчним "залпом"
6 Серпня 2013

4 серпня 2013 громада Яремчанщини разом зі свободівцями Прикарпаття зірвали комуністичний шабаш, який червоні провокатори на чолі із Симоненком планували провести в Яремчі. Близько півтисячі обурених краян та свободівців Івано-Франківщини не дозволили комуністам провести так зване відзначення 70-тиріччя рейду Ковпака. Водночас громада Микуличина намагається дістатися до лісового табору комуністів та вимагає забратися з їхньої землі.

Прикарпатці вийшли із гаслами "Петро Симоненко – повія олігархів!", "Серп і молот – смерть і голод", "Комуняку на гіляку!" тощо. Тільки кордони "Беркуту" змогли стримати гнів людей, які продемонстрували небажаним гостям своє ставлення до них та їхніх "добродіянь". Адже краяни добре пам'ятають і репресії, і виселення, і війну комуністичного режиму проти армії нескорених – УПА. Завдяки злагодженим діям українців не було розгорнуто червоні прапори, а Петро Симоненко відчув на собі влучні яєчні "залпи".

Крім того, працівники "Беркуту" спровокували сутичку, однак попри неадекватну поведінку правоохоронців, громада не дала комуністам провести мітинг і прес-конференцію. Симоненкові вдалося похапцем кинути квіти до пам'ятника – і то лише завдяки посиленій охороні.

"Якби не допомога правоохоронців – комуністи в Яремчі зазнали би такої самої розгромної поразки, якої зазнав Ковпак.

Таким чином Прикарпаття висловило свою оцінку діяльности КПУ у державі та ставлення до всіх злочинів комуністів.

Також свідомі мешканці Микуличина заблокували виїзд представників КПУ з їхнього лісового табору, поваливши дерева. Крім того громада, яку спиняє лише численна охорона "лісових комуністів", вимагає від червоних зайд негайно забратися з Яремчанщини.

Бандерівський край не допустить реваншу комуністів, які служать олігархам Партії регіонів!", – зазначив народний депутат України свободівець Руслан Марцінків, який разом із громадою протистояв червоному шабашу.

Свобода    25 Вересня

    24 Вересня