.
.

Олександр Шевченко: Лише на принципах гідності, правди та справедливості ми збудуємо сильну країну

Олександр Шевченко: Лише на принципах гідності, правди та справедливості ми збудуємо сильну країну
25 Червня 2018

Активісти громадського руху «Країна Гідності і Правди» зустрілись із народним депутатом України Олександром Шевченком.

Парламентар та громадські діячі провели кількагодинну розмову в Буковелі, інформують в прес-службі народного депутата.

Саме за зразком одного із кращих у Європі та світі туристичного комплексу, варто розбудовувати всю країну, переконані присутні.

«Я вже більше 10 років приїжджаю у Буковель. На власні очі спостерігаю, як тут все розвивається швидкими темпами. Країна Буковель стає з кожним роком все кращою. Коли Олександр Шевченко почав презентувати свої соціальні програми, а згодом і програму розвитку країни, я зрозуміла, що буду підтримувати цього політика», - ділиться активістка львівського руху «Країні гідності і правди» Ірина Устенна. 

Олександр Шевченко розповів про своє бачення розвитку країни, представив основні принципи передвиборної програми претендента в кандидати на пості Президента «Країна гідності і правди».

«Основне наше завдання – зламати стару прогнилу політичну систему, вигнати з владних крісел тих, хто вже третє десятиліття гальмує розвиток нашої країни. У владі повинні бути нові люди, молоді не за віком, а за світоглядом, здатні здійснити прорив у майбутнє. Маємо впровадити прості механізми відкликання депутатів усіх рівнів, ухвалити закон про імпічмент Президента. Кожен чиновник має відповідати за свої вчинки. Вкрав у народу бодай тисячу – сідай за грати. Я впевнений, лише на принципах гідності, правди та справедливості ми збудуємо сильну модерну країну, яка забезпечить громадянам достаток, комфорт, гармонію стосунків як поміж людьми, так і з оточуючим світом», - наголосив Олександр Шевченко. 

Протягом кількох днів активісти громадського руху «Країна Гідності і правди» мали цікаві семінари та тренінги. На одному із занять присутні вчилися формувати спільні мрії та шукати шляхи їхньої реалізації. 

«Відправна точка відліку – Буковель. Звідси беруть початок наші мрії, які ми можемо спільно здійснити. Це і танцювальні студії, і інтелектуальний простір, і ремонт дороги», - розповіли активісти громадського руху Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» із Київщини.

Участь у форумі взяли представники громадського руху Олександра Шевченка «Країна гідності і правди» з усіх куточків України.

Джерело:  http://firtka.if.ua/Коломия доставка піцца