.
.

"Регіонали" відмовилися вшановувати пам'ять Квітки Цісик

"Регіонали" відмовилися вшановувати пам'ять Квітки Цісик
16 Травня 2013

Верховна Рада з другої спроби прийняла постанови про відзначення дат з дня народження академіка Вернадського, Василя Каразіна та вшанування героїв Крут. Аналогічну постанову, яка стосується ювілею Квітки Цісик, провалили.

Спочатку депутати від Партії регіонів та комуністи провалили три голосування по Вернадському, Каразіну та вшануванні героїв Крут.

У відповідь на це "Свобода" почала скандувати у бік більшості: "Ідіоти!"

"Регіоналка" Ганна Герман заявила, що її фракція не голосувала за постанову щодо Вернадського через непорозуміння. "Сталося непорозуміння через те, що ми не розчули прізвища... Його треба виправити", – сказала депутат.

Після цього депутати домовилися, що повернуться до переголосування цих постанов і проголосують решту.

Під час голосувань Партія регіонів і КПУ двічі провалили голосування про відзначення 60-річчя з дня народження Квітки Цісик. Крім того, вони провалили голосування про відзначення 150-річчя з дня народження Тимофія Бордуляка.

Більшість підтримала постанови про  відзначення дат з дня народження академіка Вернадського, Василя Каразіна та вшанування героїв Крут. Крім того, депутати підтримали відзначення дат з днів народження Василя Василька, Владислава Городецького, Бориса Гмирі, Ольги Кобилянської, Євгена Петрушевича.

ТВі
Коломия доставка піцца