Бригинець: "регіонали" думають, як не допустити Януковича на другий термін, назріває розкол

Бригинець: "регіонали" думають, як не допустити Януковича на другий термін, назріває розкол
28 Серпня 2013

У Партії регіонів намагатимуться зірвати обрання чинного глави держави Віктора Януковича на другий термін і шукають альтернативного кандидата у президенти. Про це 27 серпня заявив народний депутат від фракції "Батьківщина"Олександр Бригинець у ефірі "Ера-FM".

"Сьогодні дуже важливо, як Партія регіонів визначиться зі своїм кандидатом у президенти. Формально Партія регіонів буде підтримувати Януковича, це очевидно, бо страшно виступати проти нього. Але очевидно і те, що велика частина Партії регіонів шукає альтернативного кандидата. Всередині Партії регіонів відбуваються процеси, які будуть підставляти Януковича, щоб його підставити, щоб він програв вибори", - сказав Бригинець.

За його словами, від того, на кого зробить ставку Партія регіонів, залежатиме майбутній геополітичний вектор України.

Політик переконаний, що всередині ПР назріває розкол. "Безліч випадків, коли різні клани всередині Партії регіонів стикаються навколо того чи іншого конфлікту, тієї чи іншої персони. Конфлікт у Партії регіонів відбувається навколо міністра внутрішніх справ ( Віталія Захарченка). Одна частина хоче зробити його керівником Адміністрації президента, а інша, навпаки, хоче його прибрати з політики", - розповів Бригинець.

Та сама ситуація щодо виборів мера Києва, вважає Бригинець. "Одна сторона хоче, щоби (голова Київської міської державної адміністрації Олександр) Попов став мером, а інша хоче, щоби виборів не було, або поставити мером іншу людину", - зазначив Бригинець.

Нагадаємо, ще в січні Бригинець заявляв: представники Партії регіонів будуть відхилятися від курсу Януковича і партії напередодні президентських виборів.

NEWSru.ua