.
.

Рішення 45 сесії Коломийської міської ради

Рішення 45 сесії Коломийської міської ради
23 Травня 2019

Першим рішенням чергової 45 сесії міської ради депутати надали ТзОВ «Критий ринок «ПРУТ» дозвіл на переоформлення договору оренди землі, де розміщений коломийський «блакитний ринок», на 3 роки для комерційного використання - обслуговування території речового ринку і встановленням орендної плати відповідно до законодавства.

Також депутати проголосували за залучення кредиту НЕФКО для фінансування інвестиційного проекту “Капітальний ремонт будівлі шляхом комплексної термомодернізації Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка по вул. М. Заньковецької, 11 в м. Коломиї”. Затвердили Положення про конкурс на кращу проектну пропозицію «Капітальний ремонт горища в ратуші, Положення про конкурс «Смачна візитівка Коломиї» (доповідала Вікторія Образцова, начальник відділу економіки, інвестиційної політики та енергозбереження міської ради).

Докладніше ознайомитися із проектами цих та інших рішень 45 сесії можна на офіційному веб-сайті у розділі «Нормативна база» http://kolrada.gov.ua/regulatory/index.php

Відеотрансляцію засідання можна переглянути на каналі міської ради в YouTube https://www.youtube.com/watch?v

=H1IDggtCQgk

Коломия доставка піцца