.
.

У справі Партія регіонів проти Юрія Романюка винесено рішення

У справі Партія регіонів проти Юрія Романюка винесено рішення
30 Липня 2013

Суд першої інстанції - Івано-Франківський міський суд (суддя - Ковалюк І.П.), сьогодні, 29 липня винесла остаточне Рішення у справі Партія регіонів проти Юрія Романюка.

Позов задоволили частково. Зокрема, у рішенні йдеться:

1) Визнати інформацію поширею Юрієм Романюком такою, що порушує особисте немайнове право Партії регіонів на недоторканість ділової репутації.
2) Зобов'язати Юрія Романюка спростувати інформацію аналогічним способом.
3) Зобов'язати Юрія Романюка відшкодувати моральну шкоду в розмірі 1(однієї) гривні.
4) Стягнути з відповідача судові витрати та витрати, що пов"язані з явкою до суду, зокрема опублікування оголошень у пресі.
5) В решті частин позовних вимог - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення.

Із текстом повного рішення сторони можуть ознайомитися 05.08.2013р.

"Мною буде підготовлено і подана Апеляційнв скарга на Рішення першої нстанції. За сумною судовою статистикою України, суди Першої інстанції тотально задовільняють Позовні заяви про захист честі, гідності та ділової репутації поширених у ЗМІ. Однак, Апеляційні інстанції, майже на 90% скасовують неправомірні рішення першої інстанції.
Наступний, третій етап - Касаційна інстанція",- коментує Юрій Романюк. 

За словами депутата, Європейський Суд з Прав Людини має достатню судову практику про скасування рішень з країн колишнього СРСР стосовно неправомірних рішень з оціночного судження.

"Тому, остаточне рішення буде за Європейським Судом з Прав Людини", - додає Юрій Романюк.

СТИК
Коломия доставка піцца