.
.

Сьогодні пройшла сесія Івано-Франківської облради

Сьогодні пройшла сесія Івано-Франківської облради
15 Лютого 2019

Реалізовуючи програму соціально-економічного та культурного розвитку області, у 2018 році на Прикарпатті вдалося досягти позитивних показників у багатьох сферах. Так, обсяги реалізованого промислового виробництва зросли на 10 відсотків, виробництво будівельних матеріалів – на понад 5 відсотків, експортних та імпортних реалізацій – відповідно на 48 та 43 відсотки.

Про це під час першого пленарного засідання двадцять сьомої сесії обласної ради, участь у якій взяв голова облдержадміністрації Олег Гончарук, повідомила директор департаменту економічного розвитку,  промисловості та інфраструктури ОДА Жанна Табанець.

За її словами, на виконання даної програми торік були спрямовані заходи 84 регіональних цільових програм, з яких 63 були профінансовані з обласного бюджету на суму понад 500 млн грн.

«Зростання обсягів промислової продукції проводилися за рахунок нарощення виробництва та реалізації цілої низки інвестиційних проектів на таких підприємствах, як ПАТ «Івано-Франківськцемент», ВО «Карпати», ТОВ «Карпатнафтохім», «Леоні», - підкреслила Жанна Табанець.

Минулоріч на Прикарпатті також було введено в експлуатацію 10 сонячних та одну вітряну електростанції. 

До слова, за підсумками рейтингу Regional Doing Business 2018, область визнали однією із найкомфортніших в Україні для створення і ведення бізнесу.

Також Жанна Табанець зазначила, що на ремонт доріг Івано-Франківщини торік спрямовано понад 800 млн грн. За рахунок цих коштів збудовано 827 км доріг. 506 млн грн. спрямовано на відбудову об’єктів інфраструктури регіону, відновлено та реставровано  741 об’єктів соціально-культурної сфери.

Для закладів охорони здоров’я області придбано 261 одиницю сучасного медичного обладнання загальною вартістю понад 76 млн грн, половина з яких виділена із обласного бюджету. Також на Прикарпатті розпочалося будівництво 26 амбулаторій сімейної медицини.

Зазначимо, що депутати схвалили проект рішення про виконання даної програми та затвердили заходи програми на поточний рік, а також та розподіл коштів бюджету розвитку обласного бюджету на 2019 рік. Як зауважив директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Володимир Рачкевич, цьогоріч бюджет розвитку становитиме 60 мільйонів гривень.Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца