Сьогодні відбудеться звіт міського голови Коломиї

Сьогодні відбудеться звіт міського голови Коломиї
16 Листопада 2021
Відповідно до розпорядження міського голови від 10.11.2021р. № 415-р «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 13.10.2021 р. №388-р «Про проведення громадських слухань з питання «Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Коломийської міської ради у 2021 році»» громадські слухання з питання «Звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Коломийської міської ради у 2021 році» відбудуться 16 листопада 2021 року о 16 год. в МПК «Народний дім».

Взяти участь у звіті міського голови можливо при умові наявності зеленого сертифіката про вакцинацію (цифрового чи паперового) або ж негативного ПЛР-тесту чи експрес-тесту на COVID-19, виданого не давніше ніж за 72 години до початку події. Також умовою участі є дотримання маскового режиму та дистанції й інших карантинних вимог червоного рівня епіднебезпеки. 

Водночас переглянути звіт міського голови в режимі онлайн можна буде на офіційних сторінках Коломийської міської ради (https://www.facebook.com/kolomrada), Коломийського міського голови (https://www.facebook.com/b.stanislavskyi) та на Youtube-каналі міської ради (https://www.youtube.com/channel/UCdQcmiMXwZRQM6s3Oet-LOw).    6 Грудня

    5 Грудня