Сьогодні відбулася 22 сесія Коломийської міської ради 8 демократичного скликання

Сьогодні відбулася 22 сесія Коломийської міської ради 8 демократичного скликання
18 Листопада 2021
На початку пленарного засідання було подано 19 депутатських запитів, більшість яких стосувалася передбачення коштів на вирішення господарських питань громади у майбутньому бюджеті - 2022 рік.

Серед важливих рішень:
- Про фінансову автономію закладів мистецької освіти та відповідні рішення про створення КЗ «Коломийська художня школа імені Ярослава Пстрака», КЗ «Коломийська музична школа №1 імені Анатолія Кос-Анатольського», КЗ «Коломийська музична школа №2 імені Галини Грабець» і затвердження їхніх статутів. Фінансова автономія означає, що школи самі зможуть визначати, як ефективніше розпоряджатися бюджетними коштами та залучати кошти з інших джерел.

- Про придбання в комунальну власність Коломийської територіальної громади об’єктів нерухомого майна (житла) для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Цим рішенням депутати дали дозвіл на придбання одно- та двокімнатної квартир для тих членів коломийської громади, які змушені були залишити свої домівки на Сході України через війну.

- Про призначення директора комунального підприємства «Коломия Паркосервіс». Відповідно до рішення керувати підприємством буде Лілія Остафійчук, яка досі виконувала обов’язки директора цього підприємства.

-Про внесення змін в структуру та чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів.

Також депутати розглянули 129 земельних питань. Докладно проєкти цих та інших рішень 22 сесії міської ради можна переглянути на сайті міської ради у розділі «Проєкти рішень міської ради»
https://kolrada.gov.ua/decisions/1

 Відеотрансляцію можна переглянути на ютуб каналі міської ради https://www.youtube.com/channel/UCdQcmiMXwZRQM6s3Oet-LOw    6 Грудня

    5 Грудня