Сьогодні відбулося 2 пленарне засідання ХІ сесії Коломийської міської ради

Сьогодні відбулося 2 пленарне засідання ХІ сесії Коломийської міської ради
8 Квітня 2021
На початку засідання депутати підтримали звернення міського голови до центральних органів влади з проханням зняти карантинні обмеження "червоної" зони в Івано-Франківської області, дозволити роботу бізнесу та відновити регулярні транспортні перевезення.

Також депутати підтримали звернення до Президента, Верховної Ради, СБУ, Офісу Генпрокурора і ЦВК стосовно виборів у виборчих округах №50 та №87. У ньому висловлюється занепокоєність фактом перемоги в окрузі №50 проросійського діяча, який отримає можливість відкрито і неприховано з найвищої парламентської трибуни просувати злочинний антидержавний наратив, агітувати за "рускій мір". Також у зверненні засуджується використання "брудних технологій" та здійснення тиску на виборчі комісії з метою вплинути на результат волевиявлення мешканців 87 округу. Саме тому вимагається провести перевибори у згаданих округах.

Ще одним зверненням Коломийська міська рада просить Президента України відновити право органів місцевого самоврядування здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю.

Окремо відзначимо ініціативу присвоїти звання "Почесний громадянин Коломиї" посмертно Володимиру Граціанському - видатному педагогу, фотографу, громадському діячу, автору ідеї логотипу "Коломия єднає". Він дійсно гідна та непересічна особистість, яка творила нашу громаду новою, та креативною. Депутати та міський голова підтримали цю ініціативу одноголосно.

Крім низки земельних питань, на засіданні розглянули прийняття у власність громади нежитлової будівлі за адресою: вул. Коломия, вул. Театральна 21а. Таким чином розпочинається процедура переходу Коломийської районної бібліотеки до нашої територіальної громади. Далі буде створено комісію з передачі майна, після чого ця книгозбірня стане частиною єдиної бібліотечної мережі громади.

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та люди стоять
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні