Лідери опозиції візьмуть участь у Вільнюському саміті, незважаючи на відсутність на ньому Януковича

Лідери опозиції візьмуть участь у Вільнюському саміті, незважаючи на відсутність на ньому Януковича
21 Листопада 2013
Лідери опозиції мають намір взяти участь у саміті Східного партнерства у Вільнюсі, незважаючи на те, що там не буде президента України Віктора Януковича, заявив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.

За словами політика, "Віктор Янукович до Вільнюса не їде", тоді як сам Яценюк, а також лідери УДАРу та Свободи Віталій Кличко та Олег Тягнибок зустрінуться "з усім керівництвом Європейського Союзу, в тому числі з єврокомісаром Фюле 28-го числа" передає Кореспондент.

На запитання журналістів, звідки Яценюк знає про ймовірну відсутність Януковича на саміті у Вільнюсі, він відповів: "Побачите".

Він також заявив, що про це не повідомляв єврокомісар з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле під час зустрічі лідерів опозиції з європейським політиком.

"Це я сказав", - додав Яценюк.

Як повідомлялося, європейський комісар Штефан Фюле в бесіді з лідерами української опозиції заявив, що зобов'язання Євросоюзу щодо України залишаються незмінними, незважаючи на рішення українського уряду призупинити процес підготовки до підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом.


    13 Липня

    12 Липня