.
.

Сергій Коцюр йде посади першого заступника міського голови Коломиї

Сергій Коцюр йде посади першого заступника міського голови Коломиї
6 Вересня 2018

Про це сьогодні Сергій Коцюр повідомив на своїй сторінці Facebook:

"Дорогі коломияни! В мене для вас досить несподівана новина - я йду з посади першого заступника міського голови. Це зважений, усвідомлений і відповідальний крок. 

Йду, але озираючись назад, пишаюсь зробленим: разом ми відкрили новий сучасний ЦНАП, запустили громадський бюджет, створили соціальне таксі, організували будинок для ночівлі безхатченків, вирішили питання відшкодування пільгового проїзду в громадському транспорті, започаткували програми щодо підтримки ОСББ, організували оптовий ринок продуктів і тд. Багато вдалося реалізувати завдяки злагодженій роботі команди міської ради: працівників, депутатів, заступників та міського голови.

Проте політична напруга росте і в місті, і в країні – наближаються вибори. Я розумію, що мій політичний вибір ускладнить роботу відділів, які я координую. Тому заради інтересів міста та спокою людей, які працюють в міській раді під моїм керівництвом, сьогодні буде правильним кроком - звільнити займану посаду.

Вважаю, буду більш корисним для людей як громадський активіст, політичний діяч та депутат Івано-Франківської обласної ради. Дякую вам усім за підтримку і розуміння. Це був неймовірний, дуже продуктивний і абсолютно новий для мене досвід. Я вірю що моя справа матиме гарне продовження в історії розвитку нашої Коломиї".
Коломия доставка піцца