Володимир Шкварилюк: Є розпорядження лідерів "Фронту Змін" і "Батьківщини" щодо об'єднання партійних фракцій у місцевих радах

Володимир Шкварилюк: Є розпорядження лідерів "Фронту Змін" і "Батьківщини" щодо об'єднання партійних фракцій у місцевих радах
26 Червня 2013

Вже колишній керівник обласної організації партії "Фронт Змін" народний депутат Володимир Шкварилюк розповів кореспонденту "Фіртки" про об'єднання на місцевому рівні "Фронту Змін" з "Батьківщиною": "Говорити про те чи це обєднання потрібне чи не потрібне – вже пізно. Вже все відбулося. Відбувася окремо з’їзд "Фронту Змін" і "Батьківщини", потім був об’єднавчий з’їзд, на якому одноголосно було прийнято рішення щодо ліквідації "Фронту Змін" і об’єднання із "Батківщиною". Це вже аксіома".

 

"Щодо майбутнього, то партії мали свої рейтинги і зрозуміло, що на президентських виборах було б два кандидати і не факт, що хтось із них би виграв. Досвід попередніх виборів показав, що коли двоє воюють, то виграє третій. Вважю, що це правильно об’єднатися двом демократичним силам і висунути єдиного кандидата на виборах. Ми перекоанні, що переможемо, - розповів В. Шкварилюк, - Нині за соцопитуваннями спільний рейтинг демократичних сил на 10% випереджає Партію регіонів".

 

Про долю партійних фракцій в місцевих радах Володимир Шкварилюк розповів: "Є розпорядження лідера партії "Фронт Змін" і є розпорядження голови ради партії "Батьківщина", щоб об'єднати всі фракції у радах. Тобто буде фракція "Батьківщини", у яку входитимуть депутати від колишнього "Фронту Змін" і "Батьківщини. Ми звичайно, що будемо слухатися наше керівництво. У нас на місцевому рівні, слава Богу, проблем немає".

 

Нагадаємо, що екс-лідер Івано-Франківського міського осередку "Фронту Змін" Ігор Прокопів на запитання кореспондента "Фіртки" розповів, що він не готовий вступати в партію "Батьківщина": "Як скасовували "Фрон Змін", то зі мною ніхто не радився. Прийняли рішення і все... Ситуація зараз наступна - відбувася з’їзд і партію "Фронт Змін" "скасували". На сьогоднішній день "Фронту Змін" не існує. Нині я безпартійний і міська організація знівельована, - її немає".

 

Щодо розпорядження керівників партій "Фронт Змін" та "Батьківщини" про входження міськрадівської фракції ФЗ до "Батьківщини" Ігор Прокопів також "не в курсі", - він розповів кореспонденту "Фіртки": "У міській раді на даний момент діє фракція «За зміни в Івано-Франківську», ніяких змін немає. І з депутатів ніхто не заявив про вихід чи перехід. Вона працює у повному складі".

Джерело:  Фirtka.if.ua


    6 Червня

    5 Червня