Шмигаль про спалах коронавірусу на Прикарпатті: Усі питання до місцевої влади

Шмигаль про спалах коронавірусу на Прикарпатті: Усі питання до місцевої влади
19 Лютого 2021

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль переконаний, що за погіршення ситуації з поширенням коронавірусу на Прикарпатті відповідальна місцева влада.

Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Зокрема, один з нардепів заявив, що у спалаху коронавірусу Івано-Франківській області винна центральна влада, бо у лікарнях бракує обладнання.  

"Обладнання тут ні при чому. Питання у тому як управляють, як обмежують, як пускають дітей до шкіл, як працюють підприємства, транспорт. Від цього залежить розвиток епідемії. А ліквідація наслідків, лікування, майстерність наших лікарів, наявність обладнання і підключення ліжок до кисню в комунальних, і зокрема у міських та обласних лікарнях – це вже питання також до місцевої влади", – сказав Шмигаль.

Нагадаємо, через складну ситуацію із поширенням коронавірусної інфекції комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області рішення облаштувати в регіоні тимчасовий шпиталь для хворих на COVID-19

Тимчасовий шпиталь на 250 місць облаштують на базі Богородчанської лікарні. Окрім того, у лікарнях області додатково облаштують 600 ліжко-місць. Готові приймати хворих прикарпатців і в лікарнях сусідніх областей. 

Коронавірус Прикарпаття статистика

Станом на ранок 18 лютого, у Івано-Франківській області зафіксували найбільшу кількість нових випадків зараження коронавірусом від початку епідемії - 799 випадків. В багатьох населених пунктах області заповненість лікарень, відведених під "ковідних" пацієнтів, складає понад 90%, в деяких медзакладах – 100%.

Від початку епідемії у Івано-Франківській області зафіксували уже понад 58 тисяч випадків коронавірусу, з них 1087 летальних.     1 Серпня

    31 Липня