Олег Тягнибок: Так звана "реформа" транспортної інфраструктури – чергове "пакращєння" не для людей

Олег Тягнибок: Так звана "реформа" транспортної інфраструктури – чергове "пакращєння" не для людей
4 Червня 2013
Нині маємо критичну ситуацію не лише з автомобільними дорогами, але й із так званими "реформами" на залізниці, особливо враховуючи новий розклад руху поїздів із 26 травня. У зв'язку із цим Всеукраїнське об'єднання "Свобода" вимагає 7 червня на годину уряду запросити до парламенту міністра інфраструктури України Володимира Козака". Про це 3 червня 2013 року під час засідання Погоджувальної ради заявив лідер фракції націоналістів у Верховній Раді України Олег Тягнибок.

Очільник свободівців наголосив, що парламент та суспільство мають почути реальний звіт міністра інфраструктури щодо стану функціонування транспортної мережі в Україні. "Враховуючи критичний стан транспортної інфраструктури, суспільство має отримати інформацію про стан капітального та поточного ремонту автодоріг загального й комунального користування, а також щодо фінансування ремонту доріг загального користування коштом кредитних запозичень", – підкреслив націоналіст.

Що стосується так званої "реформи" на залізниці, лідер ВО "Свобода" наголосив: міністр інфраструктури повинен пояснити українцям мотиви скасування багатьох поїздів, що з'єднували обласні центри України. "З минулого тижня виїхати з Києва до Львова, Тернополя, Донецька стало неможливо. Неможливо також придбати квитки навіть на "покращені швидкісні" поїзди, які запустили замість дешевших скасованих рейсів. Також хочу наголосити, що ціни на авіаперельоти на внутрішніх рейсах в Україні – одні з найвищих у Європі. Нинішня влада послідовно не допускає на український ринок європейські бюджетні компанії (так звані "лоу-кости"), а українці змушені платити за надприбутки олігархів-монополістів у відповідній галузі. Міністр інфраструктури має пояснити українцям, чим мотивовано такі дії в транспортній галузі держави", – резюмував Олег Тягнибок.

СТИК