У Коломиї пройшла 59-та сесія Коломийської міської ради

У Коломиї пройшла 59-та сесія Коломийської міської ради
20 Лютого 2020

На першому пленарному засіданні 59 сесії міської ради депутати проголосували уточнення міського бюджету (основні зміни - за рахунок збільшення освітньої субвенції на понад 5 мільйонів гривень).

Депутатські фракції політичних партій «Громадський рух «Народний контроль», «Об’єднання «Самопоміч», «Радикальна партія Олега Ляшка» ініціювали звернення від Коломийської міської ради до Голови Верховної Ради, до Президента та Прем’єр-міністра з приводу плати за транспортування газу.

Депутатська фракція політичної партії «Батьківщина» підготувала звернення від Коломийської міської ради до Голови Верховної Ради, до Президента та Прем’єр-міністра з приводу змін у земельному законодавстві (продаж землі).

Також на сесії депутати проголосували рішення про заборону зовнішньої реклами в історичному ареалі Коломиї. Від сьогодні заборонено розміщення рекламних носіїв (рекламних щитів, бігбордів, світлодіодних екранів) в центральній частині міста у межах історичного ареалу, відповідно до історико-архітектурного опорного плану м. Коломиї, затвердженого рішенням сесії міської ради від 23.02.2011 року №174-3/2011. Існуючі рекламні носії в історичному ареалі демонтують після закінчення терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

Перелік вулиць, на які поширюється дія рішення міської ради, можна знайти в Історико-архітектурному опорному плані Коломиї. Він розміщений на офіційному вебсайті міської ради http://kolrada.gov.ua/…/viddil-arkhite…/advertisements/2341/

Генеральний план тут: http://kolrada.gov.ua/…/viddil-arkhite…/advertisements/4042/

Докладно з цим та іншими рішеннями можна ознайомитись на офіційному вебсайті міської ради у розділі «Нормативна база»-«Проекти рішень» http://kolrada.gov.ua/regulatory/index.php