У Коломиї стало відомо, що зробила нова влада за перші 100 днів (перелік)

У Коломиї стало відомо, що зробила нова влада за перші 100 днів (перелік)
1 Березня 2021
У Коломиї восени минулого року обрали нового очільника громади та депутатів.

“Сто днів тому міський голова та депутати на площі перед музеєм Писанки прийняли присягу. Хотів би виділити наші з вами перемоги, про які варто згадати”, – пише на своїй сторінці у Фейсбук очільник громади Богдан Станіславський.

Влада вважає найголовнішим те, що вона говорить з громадою.

 “Добрий приклад – Перший коломийський архітектурний форум. Це комунікаційний майданчик, який організувала Коломийська міська рада для того, щоб почути думки всіх учасників ринку, спільно сформувати чесну стратегію і напрацювати єдині для всіх правила у сфері архітектури та містобудування громади. Це допоможе боротись з хаотичною забудовою міста і дасть можливість вирішити конфліктні питання, без перекладання провини один на одного. На черзі форум ОСББ та медичний форум”, – зазначив Богдан Станіславський.

Коментарі до спектру виконаних з початку його каденції робіт займають доволі багато місця. Тому надаємо суто перелік того, що вдалося новій владі здійснити за 100 днів:
Встановили скейт-парк у парку ім. К.Трильовського. Збудували “Стрітенський міст”.
Разом з громадами прозоро призначили старост.
В Коломийській громаді за кошти ДФРР цього року капітально відремонтують музей Писанки, а також добудують модульний спортзал у Королівці.
Наприкінці минулого року на частині вулиці Валова нарешті постелили асфальт та відкрили для проїзду.
Розпочали демонтаж незаконних рекламних конструкцій.
- Обласна рада виділила 500 тисяч на розробку проекту будівництва ще одного корпусу Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.
Змінили формат фінансування футбольних клубів громади.
Запровадили прозорі аукціони на право оренди землі.
Прийняли у власність та відстояли як цілісний майновий комплекс приміщення ЦРЛ.
Запровадили відкритість засідань депутатських комісій.
Перезапустили роботу координаційної ради та Центру допомоги учасникам АТО/ООС.
Розпочали роботу з відновлення приміщення “Соколу”.
Втілили культурографічний проект громади “Різдво, що єднає”.
Розпочали ремонт будинку культури у с. Саджавка. Актовий зал будинку культури у Саджавці буде оновлено. - Утворено відділ охорони здоров’я міської ради.
- Запровадили відкриті конкурси на відпуск інсуліну.

Нагадаємо, що нинішній міський голова Коломиї Богдан Станіславський відомий як меценат. У 2019 році кандидував до Верховної Ради в 84 окрузі з центром в Тисмениці. Втім, Богдана Миколайовича до Ради не обрали. Згідно з декларацією в родині є 11 вантажних автомобілів, вісім оформлені на дружину.