В Коломийській громаді голова ОДА відкрив навчально-практичний центр. STEM-лабораторію, а також взяв участь у відкритті першого Коломийського архітектурного форуму

В Коломийській громаді голова ОДА відкрив навчально-практичний центр. STEM-лабораторію, а також взяв участь у відкритті першого Коломийського архітектурного форуму
4 Лютого 2021
Голова івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук сьогодні разом з міським головою Богданом Станіславським відкрили навчальний-практичний центр для навчання кухарів та офіціантів у Коломийському професійноум ліцеї сфери послуг. Це дозволить впровадити принципово новий підхід до навчання фахівців, що суттєво підвищить якість освіти і випускати затребуваного на ринку фахівця.

Також сьогодні у ліцеї ім. Сергія Лисенка №4 відкрили першу в Коломийській громаді STEM-лабораторію. Такий підхід дозволить трансформувати навчальний процес у практичну площину, коли учні вирішують не виключно теоретичні завдання, а знаходять вирішення реальних життєвих ситуацій. Крім того, навчання стає цікавішим та ефективнішим. STEM-лабораторія дає навики роботи з 3D-принтерами та 3D-ручками, робототехнікою на базі Arduino. Допомагає на практиці краще вивчити фізичні явища.

Після цього Андрій Бойчук та Богдан Станіславський спільно відкрити перший Коломийський архітектурний форум. Це комунікаційний майданчик, організований Коломийською міською радою для того, щоб почути думки всіх учасників ринку, спільно сформувати чесну стратегію і напрацювати єдині для всіх правила у сфері архітектури та містобудування громади. Це допоможе боротись з хаотичною забудовою міста і дасть можливість вирішити конфліктні питання, коли перекладають провину один на одного.