Відбулась XVI сесія Коломийської міської ради

Відбулась XVI сесія Коломийської міської ради
24 Червня 2021
Передусім, рішенням сесії звання "Почесний громадянин міста Коломиї" посмертно присвоєно Симчичу Зіновію Васильовичу, Граціанському Володимиру Анатолійовичу та Нагірному Василю Григоровичу. Вічна пам'ять видатним синам нашої громади.

Загалом, на пленарному засіданні розглянули понад 120 запитань порядку денного. Серед них, окрім вже звичних питань пов'язаних із земельними відносинами, господарськими та комунальними справами, прийняли важливі зміни в нашій освіті. Депутати підтримали створення опорних шкіл №5 та №9. Завдяки цьому діти громади (а це стосується як міста, так і сіл) зможуть отримувати середню освіту в кращих умовах, а педагоги та керівництво школи отримають нові можливості та горизонти для розвитку.

Окрім того, значна частина питань була присвячена питанням зовнішнього вигляду громади. Депутати розглянули проєкти рішень, які б унормували порядок встановлення МАФів, догляду за фасадами будинків та встановлення літніх майданчиків. І хоча частину проєктів депутати не підтримали через потребу подальшого доопрацювання.

На засіданні сесії також розглянули ряд питань пов'язаних з економікою. Так, депутати підтримали рішення, що внормовують сплату місцевих податків та зборів, встановлюють ставки та пільги на сплату земельного податку, а також внесли зміни до програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Коломиї на 2018-2022 роки.    18 Жовтня

    17 Жовтня