Відбулася щотижнева нарада міського голови Богдана Станіславського

Відбулася щотижнева нарада міського голови Богдана Станіславського
20 Липня 2021
Нарада відбулась із керівниками підприємств, установ, організацій та структурних підрозділів міської ради. Серед найважливіших питань - стан вакцинації від COVID-19, благоустрій міста, готовність до початку опалювального сезону та організація засідання виконкому та сесії міської ради, що відбудуться 20 та 22 липня відповідно.

Вакцинація від коронавірусної хвороби

Одне з важливих питань, яке порушив заступник міського голови Олег Токарчук, - стан вакцинації від коронавірусної інфекції. Хоча, за даними медиків, у громаді за тиждень виявлено лише один новий випадок COVID-19, розслаблятись не варто, а лише вакцинація – єдиний спосіб вберегтися від захворювання.
На сьогодні в громаді працюють щодня з 10 до 14 год. амбулаторії №1, №2 та №5, в яких можна зробити щеплення, а також центр вакцинації по вул. Лермонтова, 3 (позаду ратуші). Записатися можна через додаток Дія, у сімейного лікаря або за телефонами кол-центру (050) 01 01 200, (067) 01 02 103.

Благоустрій міста

Акцент у роботі комунального господарства, за словами заступника міського голови Володимира Григорука, зараз роблять на поточному ремонті доріг та дворів Коломиї, прибиранні у парках ім. Шевченка, ім. Трильовського та благоустрої сіл, що відбувається у співпраці з старостами. Окремо обговорили ситуацію з вивезенням сміття у громаді. Як повідомив Володимир Григорук, процеси налагоджено. Робота відбувається у звичайному режимі.

Підготовка до опалювального сезону

Головне завдання - до початку осені напрацювати шляхи економії енергоресурсів (заміна вікон та дверей, ремонт теплотрас, підготування проєктів співфінансування з державного чи обласного бюджетів тощо). Для цього працюватиме комісія, яка спільно з управлінням комунального господарства проаналізує потреби закладів освіти, культури та спорту, інших бюджетних установ та надасть рекомендації щодо раціонального і ефективного використання електроенергії та газу.

Організація засідання виконкому та сесії міської ради

Виконавчі органи готують низку важливих рішень для розгляду членами виконавчого комітету і депутатами міської ради. 20 і 22 липня розглядатимуть питання, рішення з яких слід прийняти невідкладно. З проєктами рішень можна ознайомитись сайті міської ради
https://kolrada.gov.ua/decisions/1

На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять та люди стоять


    18 Жовтня

    17 Жовтня