.
.

Я програв, але ми виграли! – Токарчук прокоментував свою поразку на виборах

Я програв, але ми виграли! – Токарчук прокоментував свою поразку на виборах
22 Липня 2019

21 липня в Україні відбулися позачергові вибори до Верховної Ради.

За результатами всеукраїнських екзит-полів, у парламент проходять 5 партій. На “коломийсько-городенківському” 88 окрузі впевнено лідирує народний депутат Андрій Іванчук, у котрого (станом на 11:40 22 липня) 45,91% голосів.

Один із його опонентів Олег Токарчук, який висувався до Верховної Ради України від ПП “Об’єднання “Самопоміч”, вже визнав поразку й подякував своїм виборцям за підтримку.

“Так, я програв! Але ми виграли! Вчора наша команда пропонувала інший вимір політики. Але не всі готові для цього. Сьогоднішні ціни виграють у цінностей, поверхневі потреби у фундаментальних ідей, яскраві фантики у справжнього наповнення… Це не розчарування – це усвідомлення!”, – пише Токарчук на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

За словами політика, виклик справжньої демократії – це готовність відповідати за свій вибір.

“Останні два місяці точно показали, що ми на правильному шляху! Десятки нових крутих і яскравих людей та ідей в команді, сотні прихильників та тисячі щирих і справжніх, не куплених, голосів за нас, надихають і не дозволяють скласти руки! І тому я дякую кожному, хто до останньої миті допомагав, ішов поруч і вірив! Разом ми зможемо зробити нашу країну кращою! Все тільки починається!”, – додає Олег Токарчук.    26 Січня

    25 Січня


Коломия доставка піцца