.
.

Януковичу час припинити дурити Європу і українців, – політик

Януковичу час припинити дурити Європу і українців, – політик
2 Серпня 2013

Президенту Віктору Януковичу час припинити брехати Європі та українцям й почати забезпечувати виконання вимог, на яких наполягає Європейський Союз. Інакше євроінтеграція не відбудеться. Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив керівник Центрального штабу партії "Батьківщина" Олександр Турчинов.

"В Україні відсутні суди, відсутні силові структури, які захищають Конституцію і громадян. А навпаки є ті, що ґвалтують або грабують, або вбивають громадян. Це – реалії України", - зазначив Турчинов, пише zahid.net

"Однак президент Янукович і його оточення постійно заявляють, що вони готові виконувати вимоги Європи для того, щоб підписати угоду про асоціацію. Вони говорять про євроінтеграцію", - додав політик.

За його словами, сьогодні пора визначитись: або припинити брехати Європі і українцям, або реально забезпечити виконання тих вимог, на яких наполягає Європейський Союз.

"А їх не так багато: припинити вибіркове правосуддя і зробити нормальну судову реформу, в тому числі реформу силових структур, починаючи з Генпрокуратури. По-друге, це – прозорі вибори, з якими не можна зволікати так, як ми це бачимо в Києві та інших регіонах України. І третє — звільнення Юлії Тимошенко. Це ті три пункти, без яких не можна говорити про європейську інтеграцію", - уточнив Турчинов.

Додамо, що нещодавно посол Литви в Україні Пятрас Вайтекунас заявив, що Україна демонструє відчутний прогрес на шляху євроінтеграції.

Президент Віктор Янукович прогнозує, що угоду про асоціацію України і ЄС підпишуть у листопаді. Окрім цього, міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс і міністр європейських справ Данії Микола Ваммен після зустрічі із президентом Януковичем заявляли, що Європа ще не визначився щодо України, і українській стороні ще багато чого необхідно зробити.
Коломия доставка піцца