Зеленський призначив нового голову Івано-Франківської ОДА

Зеленський призначив нового голову Івано-Франківської ОДА
26 Грудня 2020
Президент України Володимир Зеленський призначив новим головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука, колишнього чиновника Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Про це повідомили в Офісі президента.

Відповідний указ Володимир Зеленський підписав у четвер, 24 грудня.

Андрій Бойчук ㅡ колишній директор Департаменту з питань функціонування та реформування нафтогазового сектору Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Цю посаду він обіймав у 2014-2015 роках.

Родом з Івано-Франківська, у 2000-му він закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу (інженер-механік).

З 2011-го року він працював провідним інженером у ПАТ «Укртрансгаз» НАК «Нафтогаз України».

Бойчук брав активну участь у подіях 2013-2014 років та під час Революції Гідності був сотником 37-ї сотні Самооборони Майдану. Ця сама сотня займалася охороною дипломатичних установ у Києві після втечі Януковича.

Після цього Андрій Бойчук певний час працював помічником-консультантом колишнього народного депутата Андрія Парубія з питань енергетичної безпеки та нафтового сектора, а пізніше ㅡ радником міністра енергетики ​Юрія Продана.

З 2014 року Андрій Бойчук займався волонтерською діяльністю, зокрема він є засновником громадської організації «Корпус захисників Революції Гідності».