.
.

Зеленський відвідав Франківськ: передвиборчої агітації не буде, це наша відповідь іншим політикам

Зеленський відвідав Франківськ: передвиборчої агітації не буде, це наша відповідь іншим політикам
11 Лютого 2019

Вчора, 10 лютого, студія «Квартал 95» провела два концерти в Івано-Франківську.

Володимир Зеленський із командою відвідав Івано-Франківськ в рамках концертного туру. Як стало відомо, колектив уже протягом кількох років традиційно проводить соціальні концерти для малозабезпечених жителів різних міст. Не став винятком і сьогоднішній соціальний виступ команди в Івано-Франківську, який передував комерційному концерту. У прес-службі студії повідомили, що соціальний концерт було заплановано ще рік тому, тож він жодним чином не є частиною передвиборної кампанії Володимира Зеленського як кандидата у президенти.

Перший із двох концертів мав благодійний характер, квитки на нього розповсюджувалися безкоштовно. Обидва заходи публіка сприйняла «на ура», а фінальну пісню взагалі слухала стоячи.Відзначимо, що, на відміну від Львова,у Франківську концерти пройшли без жодних провокацій.

Після концерту Володимир Зеленський розповів журналістам таке: «Соціальний тур у нас триває вже багато років. На нашу адресу приходить безліч заявок, це заявки від учителів, воїнів АТО, чорнобильців, учора, приміром, в Ужгороді було багато афганців. У різних містах – це різні люди, усі малозабезпечені. І треба їм віддячити за все те, що вони зробили кожен у своїй професії. А от ввечері у нас вже комерційний концерт. Ви самі все бачили –жодної агітації не було. Мені здається, що люди й так знають, що їм робити, кого їм обирати».

«Передвиборчої агітації не буде. Це наша відповідь не суспільству, а іншим політикам, адже требащось змінювати», – зазначив актор та додав, що президент повинен обиратися тільки на п’ять років. Відповів кандидат у президенти також і на питання про те, які перші кроки він би зробив, очоливши державу. Актор зазначив, що перш за все він зняв би недоторканість зі всіх – і з президента в тому числі. Володимир Зеленський поінформував, що він є прибічником введення податку на виведений капітал, впровадження інформаційних технологій вусі сфери адміністративного управління, що повинно значно знизити рівень корупції, збільшити ефективність роботи державного апарату та контролю за ним. Однією з головних проблем, відзначає актор, є також неконтрольована вирубка лісів в Карпатах і те, що Карпатський регіон перетворився на сировинну базу. Винні в цьому, наголосив актор, мають сісти за ґрати.

Нагадаємо, за результатами соціальних опитувань у січні поточного року, Зеленський упевнено очолив рейтинги президентських перегонів. Його успіх політологи пояснюють непритаманною для українських політиків відмовою вести традиційну агітацію. Натомість кандидат намагається активно спілкуватися з українцями, аби зрозуміти всі їхні нагальні проблеми й разом напрацювати передвиборну програму. Наразі в її обговоренні в соціальних мережах бере участь близько півмільйона співгромадян.

Крім того, Володимир Зеленський заявив, що якби сьогодні з’явилася чесна людина, котра би сказала, що зможе швидко закінчити війну, то він би взагалі не пішов у президенти. «Але всі ми повинні розуміти,що це війна, і вірити, що ми переможемо тільки тоді, коли Крим і Донбас повернуться в Україну», – зазначив він та додав: «Я збираюся залучити до вирішення цього питання країни Будапештського меморандуму та Сполучені Штати Америки».

Керівник Кварталу також зізнався: «Зараз мені найважче – боротися з брудом. Морально це виснажує. Я хочу після цієї боротьби залишитися людиною. Крім того, маю дуже мало часу, для мене це реальна проблема. Я не хочу втратити любов українського глядача».

Зі слів кандидата стало відомо, що в Івано-Франківську формується його команда «ЗЕ», яку готова підтримати велика кількість людей.

Наприкінці журналісти поцікавилися, як акторам вдається давати по декілька концертів на день.Керівник колективу відповів, що їх дуже заряджає позитивна реакція глядачів. Якщо атмосфера в залі тепла, люди аплодують, сміються, то актори підживлюються енергією й мають сили на наступний виступ.


Джерело:  https://www.0342.ua/Коломия доставка піцца