З робочою поїздкою на Прикарпатті побувала голова Державної казначейської служби

З робочою поїздкою на Прикарпатті побувала голова Державної казначейської служби
18 Жовтня 2016

В Івано-Франківській області з робочим візитом перебувала голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз. 

Вона взяла участь у засіданні колегії Державної казначейської служби України у режимі відео- та аудіо- конференцзв’язку з м.Коломиї. 

Під час робочої поїздки, на запрошення директора Коломийського політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» В. Білейчука та директора Київського національного торговельно-економічного університету Р. Гарата, Тетяна Ярославівна виступила перед студентами коледжу та вручила книги. 
Також голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз відзначила День захисника України, взявши участь у сходженні на гору Говерлу разом із воїнами АТО. 

Перед сходженням на гору Говерлу, воїни АТО, які працюють в органах казначейства, приєдналися  до вишивання карти «Вишивана моя Україна», вклавши частинку своєї душі у берегиню, яку протягом двох місяців вишивали казначеї всієї країни, передаючи по черзі з регіону до регіону. Далі карта помандрувала на вершину гори Говерла, де її розгорнули, як символ соборності України.  Голова Казначейства також відвідала військові частини А 4604, А1349, 1241, де обговорила питання матеріального забезпечення, спрощення ведення бухгалтерського обліку у військових частинах,  нарахування грошового забезпечення, порядку відкриття асигнувань та відповіла запитання. Тетяна Слюз подарувала військовослужбовцям книги.