В Івано-Франківську освятили стіну пам'яті Героїв Небесної сотні

В Івано-Франківську освятили стіну пам'яті Героїв Небесної сотні
21 Листопада 2016

В день відзначення третьої річниці початку Революції гідності та свободи, в Івано-Франківську відкрили стелу пам'яті Героїв Небесної сотні, яку розмістили на стіні адмінбудівлі.

В заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, голова обласної ради Олександр Сич та Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, рідні та близькі героїв, побратими загиблих, духовенство, а також сотні мешканців міста. 

Заходи зі вшанування пам’яті загиблих розпочалися з освячення пам’ятної стіни, яка становить собою вирізьблені з металу силуети учасників Революції гідності та свободи. Опісля представники влади області вшанували полеглих покладанням квітів до пам’ятного знаку на якому викарбувані імена Героїв Небесної сотні та короткі нотатки безпосередніх учасників подій. 

«Сьогодні, у день відзначення початку Революції Гідності, ми ще раз низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв, які своїм життям дали гарантії на новий поступ та новий шлях розвитку для нашої держави. Час неухильно відкидає нас від тих буремних подій, які так згуртували українську націю, проте, незважаючи на швидкоплинність, в наших серцях назавжди закарбувалися ті визначні сторінки історії та імена Героїв, які творили цю історію. Сьогоднішні події – це ще один великий знак пам’яті про нелегкі дні для України та пам’ять про тих захисників Вітчизни, які загинули на Сході, захищаючи цілісність нашої держави від російського агресора», - зазначила під час виступу Марія Савка

Також до присутніх звернулася мати Героя України Романа Гурика Ірина Гурик, яка у своєму виступі подякувала усім тим, хто пам’ятає героїв, береже спогади про ті події та з подякою відгукується про подвиг Небесної сотні.

Івано-Франківська ОДА