На своє 10-ліття "Маєток Святого Миколая" готує дитяче свято і фестиваль новорічно-різдвяної іграшки

На своє 10-ліття "Маєток Святого Миколая" готує дитяче свято і фестиваль новорічно-різдвяної іграшки
20 Листопада 2016

19 грудня 2016 року ТМК "Маєток Святого Миколая" відзначатиме десяту річницю з часу свого створення.

"Незважаючи на складні соціально-економічні умови та інші перешкоди, колектив НПП "Гуцульщина" та помічники святого Миколая твердо налаштовані на організацію та проведення традиційного дитячого свята і фестивалю новорічно-різдвяної іграшки. 

"Ми власними силами готуємось до свята: проводимо благоустрій території, оновлюємо експозиції в кімнатах будинку святого Миколая, виготовляємо ялинкові прикраси та робимо все, щоб подарувати гарний настрій та приємні враження для наших гостей", – повідомили працівники Маєтку. І закликали прикарпатців ставати добрими помічниками святого Миколая – долучатися до організації і проведення свята.

Проект "Туристично-мистецький комплекс "Маєток Святого Миколая" реалізується у мальовничому куточку Покутсько-Буковинських Карпат на території Національного природного парку "Гуцульщина" з 2003 року.

Спочатку він втілювався на ентузіазмі працівників парку, а в 2006 році вийшов Указ Президента України "Про заходи щодо відродження традиційного народного мистецтва та народних художніх промислів в Україні", в якому зокрема, було зазначено про створення в Івано-Франківській області "Маєтку Святого Миколая". 

Відтак його підтримали районна та обласна державні адміністрації, Міністерство екології та природних ресурсів, Кабінет Міністрів України.
 
За цей час ТМК "Маєток Святого Миколая" став однією з основних туристичних візитівок Івано-Франківщини. Щорічно Маєток відвідує близько 20 тисяч відвідувачів. Більш як 10% гостей – це категорія "особливих" відвідувачів: дітей та родин, чиї рідні брали чи беруть участь в антитерористичній операції на сході України, дітей переселенців зі сходу України, учасників різноманітних реабілітаційних таборів, дітей з обмеженими фізичними можливостями тощо.

НПП "Гуцульщина"