.
.

На Прикарпатті відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України

На Прикарпатті відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України
16 Грудня 2016

в Івано-Франківську відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності. 

У заході взяли участь голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступник голови обласної ради Сергій Басараб. 

Керівник області подякував народним депутатам України за підтримку щодо вирішення проблемних питань, які стимулюють розвиток економіки та зазначив, що під час військової агресії Росії на Сході нашої держави ми зобов’язані впроваджувати реформи і працювати над розвитком базових галузей економіки. 

«Сьогодні потрібно забезпечити доступ до кредитних коштів підприємств, які працюють у реальній економіці, - промовив  Олег Гончарук. - Завдяки цьому вони зможуть розвиватися, створювати нові робочі місця і, відповідно, зростатимуть надходження до бюджетів різних рівнів». 

Очільник Прикарпаття також зазначив, що наша область займає хороші позиції у сфері сільського господарства, причому, в останні роки ми бачимо позитивні тенденції. 

Зокрема, завдяки кредиту державного «Укрексімбанку» у Городенці цьогоріч було введено в експлуатацію другу чергу сучасного елеваторного комплексу,  загальна потужність якого становить 85 тисяч тонн зерна. Раніше подібне підприємство відкрилося у Рогатинському районі. 

«Переконаний, що це лише перші результати, які свідчать про відновлення аграрної галузі на Прикарпатті. Але для цього також важливо надавати підтримку товаровиробникам, зокрема, створити умови для страхування сільгосппідприємств», - наголосив Олег Гончарук. 

Він також розповів про проблему реструктуризації валютних кредитів фізичних осіб, з якою громадяни часто звертаються до облдержадміністрації, та врегулювання законодавства щодо діяльності кредитних спілок.

Івано-Франківська ОДАКоломия Веб Портал

Коломия доставка піцца