В Шешорах на Косівщині закупили шкільний автобус

В Шешорах на Косівщині закупили шкільний автобус
23 Грудня 2016

У селі Шешори, що на Косівщині закупили шкільний автобус, який вирішить проблему з добиранням учнів, дошкільнят та вчителів. 

Його купівлю ще минулої зими ініціював депутат Косівської районної ради Петро Іванишин, задум вдалось реалізувати завдяки спільній роботі районної ради та райдержадміністрації. 

За словами Іванишина, ідея забезпечити село Шешори шкільним автобусом зародилась вже дуже давно. Село має протяжність більше 10 км, а зранку тут їде лише один автобус. 

«Єдиний автобус йде з самого ранку, в 7.30 він вже біля школи, тому діти змушені прокидатись щонайменше в 6 годині щоб сісти на нього, і потім півтора години чекати до початку уроків. Більшість батьків не має змоги самотужки возити дітей» - каже депутат. 

Купівля цього автобусу допоможе вирішити ще дві проблеми. Навчально-виховний комплекс знаходиться в зовсім іншій частині Шешор. Через віддаленість, дитсадок заповнений менше ніж на 30%, діти з центральної частини села не мають можливості добиратись. Дітей в садки возять до Косова, до Пістиня. 

«Автобус дасть змогу дошкільнят возити зранку в садок, потім забирати дітей шкільного віку та везти їх до школи» - зазначає Іванишин. 

Також, цей транспорт дозволить вирішити і третю проблему: вчителі не мають змоги їздити на конференції, наради, олімпіади, так само й обдаровані діти, спортивні команди. Відтепер вони матимуть змогу комфортно їздити на різні заходи, а не попутками, маршрутками чи власним транспортом. 

Петро Іванишин наголосив, що отримати автобус для села було непросто, адже його мати можуть лише школи І-ІІІ ступенів, однак це стало справжнім досягненням для села. 

«Завдяки наполегливості районної ради, підтримки з боку голови райдержадміністрації та керівника відділу освіти, нам таки вдалось отримати автобус, який вирішить так багато проблем, зробить добирання дітей зручним та безпечним» - додав депутат.