В Івано-Франківську відбудеться мистецький фестиваль-ярмарок “Dream Space”

В Івано-Франківську відбудеться мистецький фестиваль-ярмарок “Dream Space”
22 Грудня 2016

24-25 грудня в Івано-Франківську в приміщенні "Просвіти" вже вдруге відбудеться арт-фестиваль “Dream Space”, який поєднає в собі ярмарок українських виробників, майстер-класи, дискусії про мистецтво, літературу та бізнес, а також музичні концерти. 

"Цими вихідними в Івано-Франківську об'єднаємо все круте, що у нас є в Україні", - зауважив директор фестивалю Тарас Винник. 

Захід обіцяє бути різноплановим та цікавим. Серед запрошених гостей письменники Тарас Прохасько, Марк Лівін, поет Михайло Жаржайло, музичні гурти "НастяЗникає", "TIK TU", "Semmar" та інші. Початок фестивалю о 13 годині. 

- Учасників мистецької програми підбирали за одним критерієм, це люди, які вміють і не бояться мріяти, - розповідає арт-координатор фестивалю Євген Філатов. - Люди, які досягали і досягають своїх мрій, які надихають багатьох мріяти і змінювати таким чином простір... 

Щодо ярмарку, то на ньому буде представлено близько сорока українських брендів з Івано-Франківська, Львова, Києва, Вінниці та інших міст, котрі роблять ексклюзивні та неповторні речі. "Ми матимемо унікальну можливість придбати те, що ми дуже довго хотіли і не платити за доставку", - зазначила організатор заходу Вікторія Петрова.

Галичина