.
.

RSS

В ЯРЕМЧІ ВЛАШТУВАЛИ ПОХОРОН ПАРТІЇ РЕГІОНІВ (ФОТО+ВІДЕО)

Обурені прикарпатці протдовжують акції протесту.

02.02.2014

Прикарпатські депутати готуються до чергового пленарного засідання. Головні питання - недовіра Чуднову та бюджет

Обласні депутати готуються до чергового пленарного засідання. Відбулася президія Івано-Франківскої облради. Спільно вирішили розглянути 19 проектів рішень.

02.02.2014

Як живе нічний Євромайдан в Івано-Франківську

Івано-Франківський євромайдан не відступає. Протестувальники, як в Києві, так і в інших містах України стоять цілодобово.

02.02.2014

ЗАХОПЛЕНА ОДА ЗСЕРЕДИНИ. КОМЕНТАР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ЧИНОВНИКА

«Інвентаризацію провести не вдалось так, як в певні місця нас не пускали, скажімо, якщо говорити про третій поверх його займає Правий Сектор. Вони туди не допустили взагалі нікого для проведення інвен...

02.02.2014

Іванофранківці виготовили 10-кілограмові щити, щоб захищатися від "Беркута"

10-кілограмовий щит із дерева виготовили місцеві підприємці для оборони Івано-Франківського Майдану. Щит зробили для захисту від можливих провокацій та атак із боку силовиків.

02.02.2014

На Прикарпатті військові розчистили 35 км дороги Коломия-Городенка

31 січня, протягом дня військовослужбовці в Івано-Франківській області змогли розчистити сніг та відновити транспортний рух на 35 кілометрах складної ділянки дороги Коломия-Городенка, яка є важливим а...

01.02.2014

ВАСИЛЬ ЧУДНОВ ПРО ШТУРМ ОДА, РІШЕННЯ ОБЛРАДИ, ДВОВЛАДДЯ НА ПРИКАРПАТТІ І ЗА ЯКИХ УМОВ ВІН ПІДЕ У ВІДСТАВКУ

Його "розшукують"... Вже тиждень прикарпатці не знають, де перебуває голова Івано-Франківської облдержадміністрації Василь Чуднов. Минулої п'ятниці він покинув своє місце роботи, яке взя...

01.02.2014

Будинок “тушки” прикарпатського нардепа Купчака облили червоною фарбою

Місцеві активісти пікетували будинок позафракційного нардепа з Прикарпаття Володимира Купчака, який голосує у Верховній Раді України в унісон із Партією регіонів.

31.01.2014

В Івано-Франківську шукають вакансії для міліціонерів

Перейти на сторону народу і отримати нову роботу. Активіст прикарпатського майдану Роман Островський запропонував знайти переконливі аргументи для правоохоронців, аби ті перейшли на сторону народу.

31.01.2014

Іванофранківці пікетували «Родинну ковбаску» (фото)

Сьогодні активісти відправились бойкотувати мережу магазинів «Родинна ковбаска», яка належить депутату-регіоналу Олегу Барану.

31.01.2014


AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов


Коломия доставка піцца