.
.

RSS

Прокуратура оскаржила рішення Івано-Франківської обласної ради про повернення делегованих повноважень

Івано-Франківський окружний адміністративний суд відкрив провадження в адміністративній справі за позовом заступника прокурора Івано-Франківської області Я. Вітюка до Івано-Франківської обласної ради.

18.12.2013

Комунальники подарують Івано-Франківську безкоштовну ковзанку

Незабаром у центрі Івано-Франківська запрацює ковзанка. Спорудити її планують біля міської Ратуші, з боку вул. Галицької. Розміри ковзанки – 15х30 м, загальна площа – 450 м2.

17.12.2013

Янукович звільняє очільників РДА на Прикарпатті

Президент України Віктор Янукович звільнив двох очільників РДА на Прикарпатті, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Президента.

16.12.2013

Влада готує арешт депутатів Івано-Франківської обласної ради

Влада відкрила кримінальні справи та готує арешт депутатів Івано-Франківської обласної ради. Про це наголосили депутати Івано-Франківської обласної ради свободівці Олег Загурський та Віктор Неміш, пов...

15.12.2013

На свята Івано-Франківськ прикрасять тисячею синьо-жовтих бантів

Новий Рік у національних барвах: тисяча синьо-жовтих бантів прикрашатимуть на свята центральну частину Івано-Франківська. Виготовлятимуть їх цілою громадою.

14.12.2013

У Коломийської райдержадміністрації забрали повноваження

Депутати Коломийської районної ради збиралися на засідання сесії. Її оголошено безстроковою. Захід триватиме скільки буде потрібно народним обранцям.

12.12.2013

В Івано-Франківську тітушки закидали камінням автобус, який вирушав на Євромайдан у Київ

В Івано-Франківську на вулиці Незалежності біля церкви на Майзлях невідомі закидали камінням автобус, який вирушав на Євромайдан у Київ.

11.12.2013

Чи буде далі існувати така інституція як ОДА у Івано-Франківській області?

Депутати обласної ради висловили недовіру облдержадміністрації та визнали існування такої інституції недоцільним. За таке рішення проголосувало 59 депутатів.

10.12.2013

Провокатори штурмували ОДА! (фото)

2 грудня, в Івано-Франківську близько 20 години група радикально налаштованої молоді здійснила спробу захоплення Івано-Франківської облдержадміністрації.

02.12.2013

Влада Івано-Франківська, Львова і Тернополя "ЗА" безстроковий страйк!

У трьох західних областях оголошено безстроковий мирний страйк.

02.12.2013


AS Web Media Group - студия по созданию web-media проектов


Коломия доставка піцца